BORNOVA ALTUS SERVİSİ

Bornova Altus Servisi 0232 271 1411

Bornova Altus Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Altus Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Altus Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Altus Servisi Telefonu: 0232 271 1411
✅ Bornova Altus Televizyon Servisi ✅ Bornova Altus Klima Servisi
✅ Bornova Altus Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Altus Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Altus markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Altus Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Altus Klima Servisi, Altus Televizyon Servisi, Altus Beyaz Eşya Servisi ve Altus Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Altus Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Altus Servisi İletişim numarası 0232 271 1411 dür. Bizlere ulaşarak Altus Servis talebinde bulunabilirsiniz.